O mne

niki selfie

Pár slov o mne

Narodila som sa v januári 1973 v Bratislave, kde som aj vyrastala a doteraz tu žijem a som tu spokojná. Mám rada Bratislavu, je to mesto, kde je veľa možností na športové a kultúrne vyžitie. Základy k športu som dostala už od svojich rodičov, otec sa venoval a stále venuje karate a mama bola vrcholová gymnastka. Takže ten šport som videla doma od malička a pokladala som ho za prirodzenú súčasť denného cyklu. Šport ma sprevádzal celé detstvo aj dospievanie. Na základnej škole som hrávala basketbal a volejbal a na strednej som reprezentovala školu azda vo všetkých športových súťažiach.

V roku 1993 som sa vydala a práve vďaka manželovi som objavila posilňovňu a činky. Postupne sa mi to zapáčilo a tak bolo len otázkou času, kedy túto novú aktivitu pridám k aerobiku, ktorému som sa aktívne venovala.

A od tejto kombinácie bol len krôčik k súťaženiu vo fitness. V roku 2003 som začala brať slová mojej kamarátky Hanky Štepánkovej a môjho manžela Iva vážne a začala som s prípravou na súťaže. Hneď prvý rok mi vyšiel nad očakávanie dobre, vyhrala som veľa súťaží a hlavne som triumfovala na MS WFF 2004, takže sa môžem pýšiť titulom z majstrovstiev sveta. Ale to pre mňa až tak veľa neznamená. Viac si vážim podporu mojej rodiny a možnosť pracovať v oblasti, ktorú mám veľmi rada. Súťaženie som sa rozhodla opustiť v roku 2008 kvôli práci trénerky a nedostatku času na klientky.

Moja rodina je pre mňa všetkým. S Ivkom máme dvoch krásnych synov – Enrika a Olivera.  Ani pôrod Oliverka v roku 2006 mi neubral na chuti súťažiť, a tak som sa osem mesiacov po jeho narodení zúčastnila Majstrovstiev Slovenska v bodyfitness vo federácii IFBB. Chcela som dokázať, že ani pôrod a dve deti nemajú rozhodujúci vplyv na formu a postavu ženy.

V súčastnosti sa plne koncentrujem na prácu trénerky a poradkyne v oblasti fitness, ale hlavne sa venujem výchove svojich dvoch krásnych synov…

Monika Kovačičová - tvoja osobná trénerka

+421 915 333 999

miesto pôsobnosti Bratislava